Projektas
"Pasaulis po saule"

2022-09-16
Pirmokai dalyvavo projekto "Pasaulis po saule" ekologinio ir gamtosauginio švietimo pamokoje. Padedant Moksleivių kūrybos centro mokytojai A. Levickienei jie žaisdami mokėsi suvokti ir vertinti svarbiausias aplinkosaugos problemas.

J.Basanavičiaus
gimtinė

2022-09-15
“Saulės” mokyklos ketvirtokai lankėsi Jono Basanavičiaus gimtinėje. Ten susipažino su žemdirbystės darbais ir įrankiais. Išklausę edukatorės pasakojimo apie bulvę, mokiniai iškeliavo į bulviakasio talką! Ruduo dovanojo lauko darbams itin palankų orą, nuotaika buvo puiki!

Skani edukacija

2022-09-12
Pirmadienio rytas 1b klasėje prasidėjo skania edukacija.🍉 Jokūbo šeima užaugino 120 skanių arbūzų. Apie juos pasakojo ir vaišino Jokūbas ir jo mama. Įdomu skaniai mokytis ne tik mokytojos, bet ir tėvelių pagalba!

Kūrybingas penktadienis

2022-09-05
Rugsėjo 5 dienos rytas mokykloje prasidėjo bendra visų mokyklos mokinių pamoka - kūrybingojo penktadienio veiklų, įkvėptų MALONNY projekto ir kitų gatvės meno piešinių ant miesto pastatų, aptarimu. Komisija, atrinko 30 piešinių, iš kurių bus ieškoma detalių eskizui ant mokyklos sienos. Mokyklos administracija bei projekto koordinatorė  Virginija pasveikino ir padėkojo visiems popieriaus lape vaizdavusiems savo pasaulį, o menininkei, kuri tapys piešinį ant sienos, beliks atsirinkti tinkamiausius piešinių objektus.

MALONNY menininkų projektai

2022-09-03
„Saulės" pradinės mokyklos mokiniai nuo pat ryto tapo labai svarbiais menininkais - bendradarbiaujant su VŠĮ Sūduvos regiono kultūros ir sporto centru, prasidėjo kūrybinis projektas, kurio metu atrinkti mokinių piešiniai arba jų dalys taps eskizu, papuošiančiu vieną mokyklos sieną. Aplankyti miesto objektai, prie kurių prisilietė MALONNY menininkai, pažintis su šia meno rūšimi, sukaupti vasaros įspūdžiai turėtų tapti įkvėpimu sukurti tai, kas džiugins ne tik mokyklos bendruomenės, bet ir praeivių akį. Taigi su nekantrumu laukiam, kokiu kūriniu profesionali menininkė su mūsų mokinių pagalbą "aprengs" „Saulės“ mokyklos sieną.

Rugsėjo 1-oji

2022-09-01
Graži, karšta, nerūpestinga vasara, kaip ir dera, užleido vietą rudeniui, o jis kasmet prasideda ypatinga švente - Mokslo ir žinių diena! Linkime sėkmės visiems "Saulės" - mokiniams, mokytojams, kitiems mokyklos darbuotojams bei mokinių tėveliams, kurių supratimas ir geranoriška pagalba yra neįkainojami... Sveiki sugrįžę! Sėkmės kuo didžiausios!

Rugsėjo 1-oji

2022-09-01
Šaunių mokslo metų "Saulės" mokyklos bendruomenei linki mokytojos Giedrė, Rita, Dženeta, Edita, Džiuljena, Asta, Kristina, Elinga, Nida, anglų k. mokytojos Gintar, Gražina ir Kristina, tikybos mokytoja Rasa, muzikos mokytoja Bronislava, pailgintos dienos grupės auklėtojos Inga, Vilma, Ineta, Loreta ir Kristina, pagalbos mokiniui specialistės Renata, Rita ir Edita, mokytojo padėjėjos Inga ir Giedrė, bibliotekininkė Eglė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Kristina ir direktorius Evaldas