Evaldas Taputis
Kristina Rudzevičienė
Sigutė Vosylienė
Jolanta Žvirblienė
Rasa Žolynienė
Administracijos darbuotojai:
Pareigos | Vardas , pavardė | Telefono nr. | Elektroninis paštas | |
---|---|---|---|---|
Direktorius | Evaldas Taputis | 8 699 85602 | direktorius@saulespradine.lt | Gyvenimo aprašymas |
Administratorė | Rasa Žolynienė | 8 699 85603 | rastine@saulespradine.lt | |
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui |
Kristina Rudzevičienė | 8 699 98462 | pavaduotoja@saulespradine.lt | |
Direktoriaus pavaduotoja ūkiui |
Sigutė Vosylienė | 8 682 60085 | sigute.vosyliene@saulespradine.lt | |
Vyr. buhalterė |
Jolanta Žvirblienė | 8 690 74634 | buhalterija@saulespradine.lt |
Pirmų klasių mokytojai:
Pareigos | Vardas , pavardė | Dėstomas dalykas | Kvalifikacinė kategorija | Išsilavinimas | Kontaktai |
---|---|---|---|---|---|
1a klasės mokytoja | Elinga Žukienė | pradinių klasių | mokytojo | aukštasis | elinga.zukiene@saulespradine.lt |
1b klasės mokytoja | Nida Žaliabarštienė | pradinių klasių | metodininko | aukštasis | nida.zaliabarstiene@saulespradine.lt |
1c klasės mokytoja | Renata Mineikienė | pradinių klasių | vyresnioji mokytoja | renata.mineikiene@saulespradine.lt |
Antrų klasių mokytojai:
Pareigos | Vardas , pavardė | Dėstomas dalykas | Kvalifikacinė kategorija | Išsilavinimas | Kontaktai |
---|---|---|---|---|---|
2a klasės mokytoja |
Giedrė Luckuvienė | pradinių klasių | mokytojo | aukštasis | giedre.luckuviene@saulespradine.lt |
2b klasės mokytoja | Rita Smelstorienė | pradinių klasių | metodininko | aukštasis | rita.smelstoriene@saulespradine.lt |
2c klasės mokytoja |
Dženeta Ambrazevičienė | pradinių klasių | vyr. mokytojo | aukštasis | dzeneta.ambrazeviciene@saulespradine.lt |
Trečių klasių mokytojai:
Pareigos | Vardas , pavardė | Dėstomas dalykas | Kvalifikacinė kategorija | Išsilavinimas | Kontaktai |
---|---|---|---|---|---|
3a klasės mokytoja | Edita Bilevičienė | pradinių klasių | metodininko | aukštasis | edita.bileviciene@saulespradine.lt |
3b klasės mokytoja |
Džiuljena Čepeliauskienė | pradinių klasių | vyr. mokytojo | aukštasis | dziuljena.cepeliauskiene@saulespradine.lt |
Ketvirtų klasių mokytojai:
Pareigos | Vardas , pavardė | Dėstomas dalykas | Kvalifikacinė kategorija | Išsilavinimas | Kontaktai |
---|---|---|---|---|---|
4a klasės mokytoja | Asta Jurkšienė | pradinių klasių | metodininkė | aukštasis | asta.jurksiene@saulespradine.lt |
4b klasės mokytoja | Kristina Anelauskienė | pradinių klasių | vyr. mokytojo | aukštasis | kristina.anelauskiene@saulespradine.lt |
Kiti mokytojai:
Pareigos | Vardas , pavardė | Dėstomas dalykas | Kvalifikacinė kategorija | Išsilavinimas | Kontaktai |
---|---|---|---|---|---|
Mokytoja | Rasa Slankauskienė | tikyba | mokytojo | aukštasis | rasa.slankauskiene@saulespradine.lt |
Mokytoja | Dalia Venskienė | muzika | metodininko | aukštasis | dalia.venckiene@saulespradine.lt |
Mokytoja | Gražina Lukauskienė Kristina Sinkevičienė |
anglų kalba | mokytojo metodininko |
aukštasis | grazina.lukauskiene@saulespradine.lt kristina.sinkeviciene@saulespradine.lt |
Mokytojas | Justinas Deveikis | informatika | justinas.deveikis@saulespradine.lt | ||
Mokytoja | Laima Danauskaitė | šokių | laima.danauskaite@saulespradine.lt |
Kiti pedagogai:
Pareigos | Vardas , pavardė | Kvalifikacinė kategorija | Išsilavinimas | Kontaktai |
---|---|---|---|---|
2b klasės mokytojo padėjėja | Ramunė Artemjevienė | ramune.artemjeviene@saulespradine.lt | ||
2a klasės mokytojo padėjėja 1b ir 4b klasių prailgintos grupės mokytoja |
Gita Kilnienė | aukštasis | gita.kilniene@saulespradine.lt | |
1c klasės mokytojo padėjėja 1b ir 4b klasių prailgintos grupės mokytoja |
Lorena Arakelyan | aukštasis | lorena.arakelyan@saulespradine.lt | |
3a klasės mokytojo padėjėja 1a ir 3a klasių prailgintos grupės mokytoja |
Inga Budzeikienė | aukštasis | inga.budzeikiene@saulespradine.lt | |
3b klasės mokytojo padėjėja 1a, 1b, 1c, 2a klasių prailgintos grupės mokytoja |
Virginija Goberienė | virginija.goberiene@saulespradine.lt | ||
2b ir 2c klasių prailgintos grupės mokytoja | Loreta Kirtiklienė | mokytojo | aukštasis | loreta.kirtikliene@saulespradine.lt |
2a ir 4a klasių prailgintos grupės mokytoja | Ineta Rudzevičienė | mokytojo | aukštasis | ineta.rudzeviciene@saulespradine.lt |
1c ir 3b klasių prailgintos grupės mokytoja | Vilma Zdanienė | mokytojo | aukštasis | vilma.zdaniene@saulespradine.lt |
Pagalbos mokiniui specialistai:
Pareigos | Vardas , pavardė | Išsilavinimas | Kontaktai |
---|---|---|---|
Logopedė | Vilmą Sederevičiūtę | aukštasis | vilma.sedereviciute@saulespradine.lt |
Specialioji pedagogė | Rita Baglakienė | aukštasis | rita.baglakiene@saulespradine.lt |
Psichologo asistentė |
Paulina Bučinskienė | paulina.bucinskaite@saulespradine.lt | |
Bibliotekininkė | Eglė Juknevičienė | aukštasis | biblioteka@saulespradine.lt |
Socialinė pedagogė Specialioji pedagogė |
Renata Vaitkevičienė | aukštasis | renata.vaitkeviciene@saulespradine.lt |
Logopedė | Edita Akstinavičienė | magistras | edita.akstinaviciene@saulespradine.lt |
Kristina Rudzevičienė
8 699 98462
pavaduotoja@saulespradine.lt